Forum dla pracowników Avio Polska

  • Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

Miło mi powitać na forum w nowej odsłonie. Udało mi się uzyskać dostęp do tej strony od webmasterów ponieważ była już nieużywana. Niestety wszystkie posty oraz użytkownicy zostali usunięci. Tak to bywa z zamkniętymi forami. Ale mam nadzieję, że to nowe forum wróci do życia. Serdecznie zapraszam do swobodnej dyskusji...

#1 2013-10-17 15:43:02

Dowódca
Skąd: Avio
Zarejestrowany: 2013-10-17
Posty: 8
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

REGULAMIN

Ban - jest to usunięcie użytkownika z listy zarejestrowanych. Wiąże się to z brakiem możliwości zalogowania się ponownie na tym forum z tego samego IP lub posługując się tym samym mailem.

Poniżej stworzyłem regulamin na podstawie którego użytkownik dostanie BANA:

1. Za operowanie nazwiskami - użytkownik dostaje 1 ostrzeżenie, jeśli to nie pomaga, tymczasowy "Areszt", jeśli to też nic nie da, BAN!

2. Za używanie wulgarnych słów - użytkownik dostaje max 2 ostrzeżenia. Jak to nie pomaga to tymczasowy "Areszt".

3. Za obrażanie, ubliżanie innym ostrzeżenie, jeśli to nie pomaga tymczasowy "Areszt", jeśli to też nic nie da, BAN!


4. Użytkownik nie może umieszczać materiałów obraźliwych, szyderczych, obscenicznych, wulgarnych, pornograficznych oraz innych, które mogą być sprzeczne z prawem lub obowiązującymi normami.

5. Zakazane są jakiekolwiek groźby skierowane przeciwko innym użytkownikom.

6. Posty umieszczone na forum wyrażają poglądy jego użytkowników, a nie administratorów, (nie dotyczy postów pisanych przez nich).

7. Każde naruszenie postanowień tego regulaminu może zakończyć się usunięciem użytkownika z forum.

8. Każdy użytkownik tego forum jest odpowiedzialny za materiały, które umieszcza.

9. Wszelkie nawoływanie do działań niezgodnych z prawem, wszystko co może zostać uznane za "zmowę na szkodę firmy" - będzie skutkowało usunięciem postu, ostrzeżeniem, a jeśli to nie poskutkuje ankieta na forum oraz możliwy BAN.

Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia użytkownika, który je pisze, zatem Administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości.

Poprzez przyjęcie tych zasad gwarantujesz, że nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Administratorzy i moderatorzy tego forum zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.     W związku z powyższym uprasza się użytkowników do wyłapywania postów, które łamią ten regulamin i wciskania przy nich "Raportuj", ponieważ mogę niektóre pominąć - jestem tylko człowiekiem img/smilies/smile , post ten zostanie wtedy automatycznie do mnie wysłany.
Pozdrawiamzmowę na szkodę firmy/b

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo